GRUPY INDYWIDUALNE

Warsztat ELFA - Rodzice i dzieci

Warsztat Elfa. Chatka z piernika Elfa. Narzędzia Elfa. Jadalny prezent Elfa. Chyba trudno się nie zgodzić, że to jedna z najważniejszych postaci świąt zimowych. Oczywiście są jeszcze renifery i o nich też nie zapomnieliśmy. Będzie świątecznie, będzie magicznie i smacznie.

GRUPY ZORGANIZOWANE

WARSZTATY SZKOLNE

Tym razem przeniesiemy się do typowego dnia każdego ucznia i każdego przedszkolaka. Początek dnia to oczywiście śniadanie, a najczęściej wybieranym daniem są płatki śniadaniowe. Dlatego zrobimy własną mieszankę płatków śniadaniowych (granoli). Stworzymy własne kolorowe pudełko jak w amerykańskich serialach. Poznamy różne rodzaje płatków, a także zrobimy zdjęcia pomiędzy gigantycznymi podręcznikami.

Szczegóły wkrótce do pobrania na naszej stronie.

DZIEŃ KOBIET NA SŁODKO

Dzień Kobiet na Kulinarnym Poddaszu to wyjątkowe święto. To na ten dzień powstają zawsze starannie dobrane elementy warsztatów, które potem stają się tak kultowe, że powtarzane są wielokrotnie w innych miesiącach. “NA SŁODKO” bo tak nazwaliśmy nasz spektakl kulinarny, to współpraca z jedną z najlepszych cukierni w Siedlcach.  

Szczegóły wkrótce do pobrania na naszej stronie.

WIELKANOC

Święta wiosenne kojarzone są głównie z zajączkiem, koszyczkiem i tym co się w nim znajduje. W ubiegłym roku omawialiśmy poszczególne jego elementy. W tym roku zajmiemy się barankiem i owcą oraz innymi zwierzątkami. Nie zabraknie zabawy zmysłami węchu i smaku, gdzie poznamy produkty nabiałowe od trochę innej strony. Manualnie wykonamy pisankę w nowoczesnym wydaniu. Zrobimy także jadalne i słodkie koszyczki. A potrawa pozostanie na razie niespodzianką. Nie zabraknie także wspaniałej ścianki do zdjęć w stylu… i tutaj też nie zdradzimy na razie za dużo

Szczegóły wkrótce do pobrania na naszej stronie.

WARSZTATY JĘZYKOWE

Hello everybody. We are Kulinarne Poddasze i chcielibyśmy zaprosić na spektakl kulinarny “Majówka po angielsku”. Warsztaty będą prowadzone z wykorzystaniem języka angielskiego. Dzięki współpracy z najlepszą szkołą nauki języka w Siedlcach stworzyliśmy program oparty o edukację językową. Używając zmysłów odgadniemy co ukryte zostało w naszych eco-kubeczkach, ale jedyna poprawna odpowiedź będzie tylko w języku angielskim. Tak samo jedzenie które przygotujemy w iście Brytyjskim stylu. Zdjęcia w czerwonej budce telefonicznej chyba nikogo nie będą dziwić, tak samo jak grupowe zdjęcie na dachu piętrowego autobusu. Skoro na Warsztatach PRL udało się nam zmieścić Fiata 126p, to czemu nie autobus.

Szczegóły wkrótce do pobrania na naszej stronie.

DZIEŃ DZIECKA

ZŁAP JE WSZYSTKIE, bardzo chcielibyśmy napisać dużo, ale nauczeni doświadczeniem wiemy, że to najważniejszy dzień dla każdego dziecka. Dlatego niespodzianka i tajemnica co będziemy robić gra tu największą rolę. W skrócie możemy napisać, że nie zabraknie jadalnego i słodkiego okrągłego “pojemnika do którego coś się łapie”. A na stół wjedzie prawdziwe danie rodem z krajów najważniejszych kreskówek azjatyckich. Jeśli znacie żółtego towarzysza pewnego młodzieńca, to nic więcej oprócz “WYBIERAM CIĘ” nie musimy dodawać…

Szczegóły wkrótce do pobrania na naszej stronie.